مجموعه آرسیت شما را به خرید بهترین محصولات صندلی اداری، آموزشی و آزمایشگاهی دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

صادرات انواع صندلی ثابت

آنچه در این مقاله می خوانید ...

انواع صندلی ثابتصادرات صندلی ثابتطرح صندلی ثابت
صادرات صندلی ثابت

امروزه راحتی، اولویت هر انسانی در زندگی قرار گرفته است و اساسا تمام تلاش ها نیز در همین راستا و برای کسب آرامش است. حال این آرامش می تواند از طرق مختلف کسب شود که یکی از آن ها استفاده از وسایل و ابزاری است که افراد به صورت روزمره از آن استفاده می کنند. یکی از این ابزار می تواند صندلی باشد.

انواع صندلی ثابت

صندلی می تواند انواع مختلفی داشته باشد که نمونه مهم آن صندلی ثابت است که می توان نام برد. صندلی های ثابت در جاهای مختلفی مورد استفاده قرار می گیرد که از جمله آنها می توان به موارد زیر اشاره کرد:

 1. آشپزخانه
 2. باشگاه
 3. ادارات
 4. مساجد
 5. پارک ها
 6. مکان های عمومی

انواع صندلی ثابت

صادرات صندلی ثابت

امروزه در تمامی مکان های عمومی و … از صندلی های ثابت استفاده می کنند. صادرات صندلی ثابت را می توان جزء بیشترین محصولات صادراتی ایران نامید. صادرات صندلی ثابت می تواند به ارز آوری کشور کمک بسیاری کند و کشورهای زیادی هستند که واردات خود را از ایران انجام می دهند. تعدادی از آن ها عبارت‌اند از:

 • ترکیه
 • افغانستان
 • روسیه
 • پاکستان
 • بحرین
 • عراق
 • ترکمنستان

این تنها تعدادی از کشورهایی بود که ایران سالانه صندلی های ثابت خود را برای آن ها ارسال می کند. بسباری از کشورهای آفریقایی و اروپای شمالی هستند که صندلی های ثابت خود را از ایران تهیه می کنند.
صادرات صندلی ثابت

طرح صندلی ثابت

صندلی های ثابتی که در ایران تولید می شوند از طرح ها و رنگ های مختلفی است. اما بیشترین طرحی که از صندلی های ساده به چشم می خورد طرح ساده است که مشتریان زیادی هم دارد.
جنس اغلب صندلی های ساده از فلز است، زیرا فلز هم دوام بیشتری دارد و هم کیفیت آن در برابر شرایط جوی مختلف کاهش پیدا نمی کند. به همین دلیل فروش صندلی ثابت فلزی از صندلی های دیگر بیشتر است.

نیکخواه

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

مجموعه آرسیت شما را به خرید بهترین محصولات صندلی اداری، آموزشی و آزمایشگاهی دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

دیدگاه‌ها بسته شده‌اند.

Call Now Buttonتماس بگیرید.