مشاوره و سفارش

انواع صندلی

امروزه صندلی های اداری، آزمایشگاهی و آموزشی  بخش ضروری و لاینفک مجموعه های اداری و آموزشی هستند.هر اداره، سازمان و یا مجموعه آموزشی که می خواهد فعالیت خود را آغاز کند به تجهیزات اداری و آموزشی نظیر صندلی، میز و…. نیاز دارد.از آن جایی که این تجهیزات به طور مستقیم با سلامت کارکنان در ارتباط هستند، در نتیجه باید صندلی مناسب و استاندارد برای این عزیزان تهیه گردد. با انتخاب بهترین صندلی، آرامش و سلامتی را به کارکنان خود هدیه بدهید.

صندلی های آموزشی

صندلی های آموزشی شامل صندلی های دانش آموزشی، صندلی های دانشجویی، صندلی های آموزشگاهی و… می باشند که در طرح ها و مدل های مختلف آماده عرضه می باشد.

صندلی های اداری

صندلی های اداری از آنجایی که برای ساعات طولانی مورد استفاده کارمندان قرار میگیرند ؛ از نظر طراحی باید متنوع و بسیار راحت و طبی باشند تا از خستگی و آسیب دیدن این عزیزان جلوگیری شود.

لیست کامل قیمت محصولات

نام محصولوضعیتقیمت
صندلی های اداریموجودتماس بگیرید
صندلی های آموزشیموجودتماس بگیرید
صندلی های آزمایشگاهیموجودتماس بگیرید
فرم مشاوره و سفارش

فکس

۰۲۱۲۸۴۲۸۸۳۶

شماره تماس ثابت

۰۲۱۲۸۴۲۸۸۳۶

سامانه پیامکی

۵۰۰۰۴۰۰۰۰۷۷۴۲۶

پیامک پشتیبانی

۰۹۳۷۴۲۱۸۰۴۳

درباره ما :

گروه تولیدی “آرسیت” تولید کننده انواع صندلی اداری، آموزشی و آزمایشگاهی به همراه شبکه بازاریابی و فروش قوی با کادری مجرب و متخصص در بازار داخل و خارج از ایران، سالیان سال در حال خدمت رسانی به مشتریان گرامی می باشد. هدف این مجموعه همواره کسب رضایت حداکثری مشتریان، تحویل در کمترین زمان ممکن، ارائه محصول با کیفیت و متناسب با علم ارگونومیک می باشد. پرسنل مجموعه آرسیت، همواره تمامی توان و انرژی خود را به کار خواهند بست تا بهترین محصول را به شما مشتریان عزیز، تقدیم کنند.

مشاور فروش

نیکخواه

Call Now Buttonتماس بگیرید.