صندلی گیمینگ سفید ps4 ارزان

اگر شما هم اهل انجام بازیهای کامپیوتری هستید و در روز وقت زیادی را به این کار اختصاص می دهید پس حتما باید صندلی گیمینگ با رنگ سفید ps4 را خرید کنید و اگر ارزان باشد بهتر است و نشستن روی صندلیهای غیر استاندارد باعث ایجاد آسیبهای جدی به ستون فقرات و مهره های گردن می شود، اگر می خواهید از این آسیبها پیشگیری کنید و در آینده دچار مشکل نشوید پس حتما باید صندلی گیمینگ خریداری کنید.

صندلی گیم

صندلی گیمینگ سفید

اگر مدت زیادی بر روی صندلیهای غیر استاندارد بشینید این کار باعث خم شدن ستون فقرات شما می شود و باعث به وجود آمدن بیماری گوژپشتی می شود، پس برای افرادی که مدت زیادی را مشغول انجام بازیهای رایانه ای هستند و می خواهند تا از مشکلات کمری و گردنی به دور باشند حتما باید صندلی گیمینگ خریداری کنند.

صندلیهای گیمینگ با توجه به حالت ارگونومی خاصی که دارند و به وسیله بالشتکهایی که در قسمت پشت گردن و کمر قرار داده شده است از ایجاد بیماریهای ستون فقرات و گردن در فردی که از آن استفاده می کند جلوگیری می کند و همچنین معمولا صندلیهای گیمینگ توانایی تنظیم شدن ارتفاع و چرخش 360 درجه را دارا می باشند و نشستن بر روی آنها حس خوبی به فرد استفاده کننده منتقل می کند.

امروزه به جز افرادی که به صورت حرفه ای گیم بازی می کنند تعداد زیادی از افراد جامعه از صندلی گیمینگ استفاده می کنند مثل دانش آموزان و دانشجویان و حتی کارمندان ادارات و این صندلیها در رنگهای متنوعی مثل سفید مشکی قرمز و زرد سایر رنگها عرضه شده است و کاربر می تواند با سلیقه خود هر کدام را که دوست دارد انتخاب کند.

صندلی گیمینگ خوب دارای ویژگیهایی است که اگر می خواهید در این موضوع اطلاعات بیشتری کسب کنید پس در ادامه با ما همراه باشید.

یکی از این معیارها کیفیت وسایلی است که از آنها در ساخت صندلی گیمینگ استفاده شده است معمولا از چرمهای مصنوعی استفاده می کنند، ترکیب کردن پارچه های توری و پارچه هایی که دارای منافذ هستند با چرم باعث می شود تا این صندلیها علاوه بر زیبا بودن باعث تعریق کاربر در زمانی که مشغول نشستن بر روی صندلی است نشود.

ویژگی دیگری که در زمان خرید صندلی گیمینگ باید به آن دقت کرد این است که حتما بالشتکهایی برای محافظ از کمر و گردن داشته باشد تا از کمر و گردن شما در برابر مشکلاتی که از استفاده طولانی مدت از صندلیهای غیر استاندارد ایجاد می کند جلوگیری کند.

صندلیهای گیمینگ حتما باید قابلیت تنظیم ارتفاع را داشته باشد و همچنین دسته های آن قابلیت تنظیم شدن داشته باشد تا همه افراد با اندازه بدنهای مختلف بتوانند از این صندلیها استفاده کنند.

حتما دقت کنید تا صندلی که می خرید دارای پایه ها و غلتکهای محکمی باشد تا در زمانی که می خواهید از آن استفاده کنید دچار اشکال نشود و زمانی که می خواهید صندلی را جا به جا کنید فشار کمتری به دست شما وارد شود.

صندلی گیمینگ سفید

صندلی گیمینگ ps4

کسانی که با کنسولهای بازی مثلps4  بازی می کنند اگر می خواهند تا تجربه بهتری از بازی کردن داشته باشند و لذت بیشتری از بازی ببرند باید صندلی گیمینگ داشته باشند.

داشتن صندلی گیمینگ برای کسانی که مدت زیادی را روی صندلی می شینند و مشغول انجام کارهایی مثل بازی کردن هستند نسبت به کسانی که از صندلی غیر استاندارد استفاده می کنند از مزایای خاصی بهرمند می شوند که در متن زیر به آن اشاره می کنیم.

یکی از قابلیتهایی که صندلی گمینگ نسبت به سایر صندلیها دارد این است که چون دارای حالت ارگونومی مناسب با بدن است زمانی که بدن روی آن قرار می گیرد گردش جریان خون بهتر صورت می پذیرد و همچنین تنفس نیز بهتر صورت می پذیرد.

زمانی که شما بر روی یک صندلی استاندارد مانند صندلی گیمینگ می نشینید کنترل بهتری بر روی همه اعضای بدن خود دارید و احساس بهتری از نشستن بر روی این صندلیها به شما منتقل می شود.

صندلی گیمینگ باعث می شود تا زمانی که بر روی صندلی می شینید بدن شما در حالت مناسبی قرار بگیرد و بنابراین سطح انرژی شما و هوشیاری و قدت ذهن شما در زمان انجام فعالیت بر روی این صندلها افزایش می یابد.

نشستن بر روی صندلی گیمینگ حس خوبی به شخص می دهد و هر چه بیشتر بر روی این صندلیها بشینید بدن شما با صندلی سازگاری بیشتری پیدا می کند و می توانید با درست نشستن بر روی این صندلیها لذت بیشتری از کاری که انجام می دهید ببرید.

وقتی که بر روی صندلی گیمینگ قرار می گیرید چون بدن احساس راحت بودن دارد بنابراین وقتی که مشغول انجام دادن کاری هستید بازده کار افزایش می یابد و می توانید مقدار کار بیشتری را بر روی این نوع صندلیها نسبت به صندلیهای معمولی انجام دهید همچنین مدت زمان کمتری برای انجام کار نیاز دارید.

صندلی گیمینگ ps4

صندلی گیمینگ ارزان

برای کسانی که قدرت خرید صندلیهای گران قیمت را ندارند می توانند صندلی گیمینگ ارزان را خریداری کنند.

اگر چه صندلیهای گیمینگ ارزانتر نسبت به صندلیهای گیمینگ گران دارای زرق و برق و جذابیت کمتری هستند ولی بیشتر کارایی و ویژگیهایی که یک صندلی استاندارد باید آن را داشته باشد را دارا می باشد.

یکی از ویژگیهای منحصر به فردی که صندلی گیمینگ دارد این است که وقتی بر روی این صندلی قرار می گیرید گردن و سر شما زاویه مناسبی نسبت به تلویزیون یا نمایشگر رو به روی شما قرار می گیرد.

چون همه صندلیهای گیمینگ دارای سیستم بالابرنده هستند پس شما می توانید صندلی را به گونه ای تنظیم کنید که چشمان شما زاویه مناسبی نسبت به صفحه نمایشی که مقابل شما وجود دارد قرار بگیرد، بنابراین اینگونه شما می توانی تمرکز بیشتری نسبت به مانیتور داشته باشید و از بازی کردن لذت بیشتری ببرید.

صندلیهای گیمینگ معمولا در سه سایز کوچک متوسط و بزرگ تولید می شود و شما می توانید مناسب با کسی که می خواهد از صندلی استفاده کند آن را خریداری کنید.

سایز کوچک این صندلیها برای افرادی مناسب است که دارای قد تا 170 و وزن تا 80 گیلو گرم هستند، صندلیهای سایز متوسط برای افرادی که دارای قد بین 170 و 190 هستند و وزنی بین 80 تا 100 کیلو گرم هستند مناسب است و صندلی سایز بزرگ برای افرادی که قد بلندتر از 190 و سنگینتر از 100 کیلو گرم هستند مناسب است.

صندلی گیمینگ ارزان

اگر شما نیز وقت زیادی را صرف انجام بازیهای رایانه ای می کنید یا به صندلی که روی آن می نشینید اهمیت می دهید و سلامت کمر و گردن خود برای شما مهم است می توانید صندلی گیمینگ مناسب برای خود را از سایت ما با مناسب ترین قیمت خریداری کنید و از انجام بازی رایانه ای لذت بیشتری ببرید.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما