بازرگانی ژست تک
خانه / صندلی اداری / فروش انواع صندلی اداری راحتیران

فروش انواع صندلی اداری راحتیران

صندلی یکی از لوازم ضروری در ادارات می باشد. صندلی های اداری راحتیران یکی از بهترین نوع صندلی های اداری می باشد که در صنایع تولیدی مربوطه تهیه می شود. این محصول همچنین در فروشگاه های لوازم اداری به فروش می رسد. این صندلی دارای انواع مختلفی می باشد که در زیر به آن اشاره می کنیم.
در ادامه مطلب شما را با انواع مختلف صندلی های اداری راحتیران که می تواند پاسخگویی انواع نیازها و سلیقه ها باشد آشنا می کنیم:

انواع صندلی اداری راحتیران

  • صندلی گردان
  • صندلی روکش چرم
  • صندلی روکش کتان
  • صندلی ثابت
  • صندلی پایه کوتاه
  • صندلی پایه بلند
  • صندلی آهنی
  • صندلی استیل
  • صندلی بالشتک
  • صندلی بدنه پلاستیک

انواع صندلی اداری راحتیران

صندلی گردان

صندلی های اداری راحتیران با داشتن قابلیت چرخش کامل و حالت گردان می توانند مناسب برای استفاده در مکان های مختلفی باشند. در محیط هایی که نیازمند تحرک شخص استفاده کننده از صندلی می باشد، نیاز به این صندلی حس می شود. بدین ترتیب فرد می تواند بدون نیاز به بلند شدن از روی صندلی تا حدودی حرکت نماید و کارهای خود را به سهولت انجام دهد.
صندلی گردان

صندلی روکش چرم

نوع دیگری از صندلی اداری راحتیران که دارای روکش چرم می باشد و برای فروش به سازمان ها و اداراتی مناسب می باشد که به زیبایی محیط کار خود اهمیت می دهند و زیبایی و شکیل بودن در اولویت این سازمان ها است. روکش چرم از دیرباز مورد استفاده در انواع صندلی بوده است و در انواع فروش صندلی دارای فروش قابل ملاحظه ای می باشد .

صندلی روکش کتان

صندلی اداری راحتیران با رویه کتان می تواند مناسب فروش به افرادی باشد که به سلامت وسیله مورد استفاده خود اهمیت می دهند زیرا با داشتن رویه کتان و خاصیت عبور هوا می تواند از تعریق جلوگیری نماید و همچنین این رویه با داشتن الیاف مقاوم و قالبی مناسب بسیار کارآمد می باشد و برای استفاده مدت دار و سالانه می تواند استفاده شود.

صندلی ثابت

صندلی اداری راحتیران از نوع ثابت را می توان به فروش مشتریانی رساند که نیازمند چیدمان تعداد بالای صندلی در مکان اداری خود هستند و بیشتر برای استفاده مشتریان آنان می باشد. این یکی از انواع مختلف صندلی های این شرکت می باشد که دارای استحکام مناسب برای استفاده عموم می باشد.
صندلی ثابت

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
مشاور شما: خسرو نیکخواه
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09123677426
تلفن ثابت: 02128428836
شماره فکس: 02128428836
آدرس کانال: zhesttak@
پیامک پشتیبانی: ۰۹۳۷۴۲۱۸۰۴۳
پست الکترونیکی: zhesttak@gmail.com

مطلب پیشنهادی

قیمت انواع صندلی اداری با کیفیت بالا

اکثر ما جدا از نوع فعالیت خود، روزانه ساعت‌های زیادی را در اداره و محل کار یا در منزل پشت میز می‌گذرانیم و بر روی صندلی می‌نشینیم و به کار خود می‌پردازیم و زمان

کانال تلگرام اینستاگرام