مجموعه آرسیت شما را به خرید بهترین محصولات صندلی اداری، آموزشی و آزمایشگاهی دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

فروشگاه محصولات صندلی دانش آموزی با کیفیت

آنچه در این مقاله می خوانید ...

ابعاد متنوع صندلی دانش آموزی تاشوخرید انواع صندلی دانش آموزی در کرج

یک صندلی دانش آموزی به پشت دانش آموز فشار نمی آورد ، بنابراین دانش آموز می تواند بدون هیچ مشکلی راحت بنشیند. بنابراین ، والدین و مدیران باید به راحتی توجه کافی را نشان دهند. در فروشگاه صندلی دانش آموزی ، صندلی های با کیفیت بالا و قیمت مناسب به نمایش گذاشته شده است. برای خرید و کسب اطلاعات بیشتر می توانید با ما تماس بگیرید.

صندلی های دانش آموزی را می توان مستقیماً بدون حضور خریداری کرد و مشتریان در سراسر کشور می توانند آنها را در صورت درخواست خریداری کنند. این محصول به سرعت محبوب شد و دارای ویژگی های بسیار خاصی است. محصولات داخلی با کیفیت بالا نیز به بازارهای خارجی ارائه می شود.

فروشگاه محصولات صندلی دانش آموزی با کیفیت

ابعاد متنوع صندلی دانش آموزی تاشو

ابعاد متنوع صندلی دانش آموزی تاشو یکی از ابزارهای مورد نیاز برای تحصیل در مدرسه صندلی دانش آموزی تاشو است که باید مطابق با استانداردهای بین المللی ساخته شود. انواع مختلفی از این صندلی ها وجود دارد. با توجه به ویژگی های تاشو ، نوع تاشو بسیار خوب است. طوری طراحی شده است که کف پا روی زمین است، زاویه بین ران و تنه ۹۰ درجه است و ارتفاع آن به گونه ای است که آرنج با سطح لبه میز موازی است.

تولید کننده در طراحی و ساختار صندلی دانش آموزی تاشو، به این نتیجه رسیده است که در فرایند یادگیری، زاویه بین سر و گردن دانش آموز تا ۲۰ درجه است. با این طرح ، دانش آموزان خم نمی شوند و کمر و گردن آنها نیز خم نمی شود. محل نشستن به دانش آموزان اجازه می دهد به راحتی حرکت کرده و موقعیت خود را تغییر دهند ، و طول آن به زانوهای دانش آموزان فشار نمی آورد.

ارتفاع استاندارد صندلی بر اساس سن ۳ تا ۴ سال ، ۴۶ سانتی متر، ۴ تا ۶ سال ، ۵۳ سانتی متر، ۶ تا ۸ سال ، ۵۹ سانتی متر، ۸ تا ۱۱ سالگی ، ۶۴ سانتی متر، ۱۱ تا ۱۴ سال ، ۷۱ سانتی متر، ۱۱ تا ۱۴ سال ، ۷۱ سانتی متر، ۱۱ تا ۱۴ سال ، ۷۱ سانتی متر، بالای ۱۴ سال ، ۷۶ سانتی متر

خرید انواع صندلی دانش آموزی در کرج

خرید انواع صندلی دانش آموزی در کرج ایران کشوری بزرگ با بیش از ۷۰ میلیون نفر جمعیت است که بیش از ۱۴ میلیون نفر آن دانش آموز هستند. ساخت و نوسازی مدارس جدید در مناطق کرج بازار خوبی برای دانش آموزی ایجاد کرده است. انتخاب صندلی برای دانش آموزان بسیار مهم است. دلیل اصلی این امر این است که دانش اموزانی که به مدت طولانی روی صندلی می نشینند باید از محصولاتی استفاده کنند که به بدن آنها آسیبی نرساند.خرید و فروش عمده صندلی های دانش آموزی را می توان فرصت مناسبی برای خرید این محصولات در زمان رونق بازار کرج دانست.

برای خرید صندلی دانش آموزی می توانید به سایت ما مراجعه نمایید و صندلی دانش آموزی را از ما خریداری کنید

نیکخواه

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

مجموعه آرسیت شما را به خرید بهترین محصولات صندلی اداری، آموزشی و آزمایشگاهی دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Call Now Buttonتماس بگیرید.