فروشگاه بهترین صندلی مدیریتی ایرانی

فروشگاه بهترین صندلی مدیریتی ایرانی بر ترین مرجع خرید صندلی های مدیریتی با کیفیت ایرانی می باشد.

فضاى ادارى محيط كار در روند كاری و جلوه اجتماعی اهمیت بسیاری دارد.

لازم است، در ايجاد فضايی رسمی، در عين حال راحت و ساده تلاش كنيد؛

برای خرید بهترین صندلی مدیریتی مراجعه به فروشگاه های صندلی مدیریتی گام اول است.

در این فروشگاه ها انواع صندلی مدیریتی را مشاهده کرده و بهترین و باکیفیت ترین آن را از نظر خود انتخاب خواهید کرد.

فروشگاه بهترین صندلی مدیریتی ایرانی

صندلی های مدیریتی که با افزایش ساخت و تاسیس اداره جات و دفاتر کاری مورد توجه و تقاضای بیشتری قرار گرفته است توسط تولیدی های بسیاری در سرتاسر جهان تولید گشته است که امروزه یکی از موفق ترین آن ها کارخانه های مربوط به ساخت این محصول در کشور ایران می باشد که در پرتو تلاش بی وقفه و خستگی ناپذیر تولید کنندگان ایرانی راه اندازی شده و این صندلی ها را در مقادیر انبوه وارد بازار می کند.

فروشگاه بهترین صندلی مدیریتی ایرانی

ویژگی صندلی خوب

 • یک صندلی مناسب، دارای تکیه گاه راحت و مطمئن برای بدن است.
 • باید گردن و کمر را کامل پوشش دهد.
 • از کمر، سر و شانه محفاظت کند.
 • تکیه گاه مناسبی برای ستون فقرات باشد.

از آن جایی که کارمندان در اداره ها بیشتر زمان خود را روی صندلی می گذرانند کیفیت این محصول و دارا بودن آن از استاندارد های لازم امری موثر و مورد توجه برای مشتریان به شمار می رود تا از ایجاد بیماری های گوناگون مانند دیسک کمر، گردن درد، خطرات مربوط به بیماری های نخاعی و … جلوگیری کند.

در نتیجه این موارد تولید کنندگان ایرانی تمامی تلاش خود را به کار گرفتند تا با استفاده از مواد اولیه درجه یک و با کیفیت محصولی استاندارد را تولید کنند، محصول تولیدی آن ها دارای بدنه ای محکم، تشک نرم و پشتی استاندارد می باشد و طی ساعات طولانی استفاده مشکلی برای فرد ایجاد نمی کند.

ویژگی صندلی های مدیریتی

 • صندلی های مدیریت که یکی از پرطرفدار ترین نوع صندلی اداری است.
 • باید تکیه گاه و پشتی آسوده ای بداشته باشد.
 • صندلی مدیریتی برای استفاده طولانی بسیار مناسب است.
 • معمولا پشتی آنها نسبتا بلند تر است.
 • معمولا قسمت های کناره این صندلی ها طرح و حجم دارند.
 • روکش صندلی مدیریتی معمولا پارچه یا چرم و یا ترکیبی از هر دو می باشد.
 • یک صندلی مدیریتی مناسب باید چهار ناحیه ستون فقرات ( گردن، پشت، کمر و دنبالچه ) را پوشش دهد.
 • صندلی های مدیریتی باید مکانیزم حرکتی با قابلیت تنظیم پشتی صندلی را داشته باشند.
 • و بسیاری دیگر از ویژگی ها که همگی جزو استاندارد های جهانی میباشد .

صندلی های اداری باید دارای قابلیت تنظیم در ارتفاع های مختلف باشند زیرا ابعاد و سایز میز های اداری متغیر می باشد به این منظور بهتر است تا خود کارمندان با توجه به عادت و مدل نشستن خود ارتفاع آن را تنظیم کرده تا بهترین بازدهی را از آن دریافت کنند.

هم چنین پشتی این صندلی ها برای جای مخصوصی برای قرار گیری گردن داشته باشد تا کارمندان حین استفاده از لپ تاپ و یا کامپیوتر سر خود را بیش از حد خم نکنند و بدین ترتیب از بروز گردن درد جلوگیری نمایند.

فرق صندلی مدیریتی کلاسیک و سلطنتی

فرق صندلی مدیریتی کلاسیک و سلطنتی به علت تفاوت جو حاکم بر محیط های اداری مختلف و وجود سلایق گوناگون هنگام انتخاب و خرید صندلی اداری، انواع مختلفی از این محصولی طراحی و تولید گردیده است تا متناسب با نیاز ها و سلایق گوناگون بتواند مورد استفاده قرار بگیرد.

به طور مثال صندلی مدیریتی کلاسیک که ظاهری نسبتا ساده تر نسبت به صندلی های سلطنتی دارند توسط عده بسیاری در مطب ها، دفاتر اداری جزئی و … استفاده می شوند؛ اما در همین حین صندلی های مدیریتی سلطنتی که ابعادی بزرگ تر و ظاهری تجملاتی تر دارند در شرکت های بزرگ، هلدینگ ها، دفاتر سیاسی و … مورد استفاده قرار می گیرند.

تولید کننده بهترین صندلی مدیریتی ایرانی

تولید کننده بهترین صندلی مدیریتی ایرانی از آن جایی که کیفیت این محصول تاثیر فراوانی در عملکرد صحیح و درست آن دارد ملاک اصلی خرید مشتریان نیز محسوب می شود به همین علت تولید کنندگان این محصول نیز هنگام تولید صندلی مدیریتی تمام تلاش خود را به کار گرفتند تا با استفاده از مواد اولیه مرغوب و با کیفیت دست به ارائه محصولی با بهترین کیفیت و مناسب ترین قیمت بزنند.

این امر موجب شد تا علاوه بر بازار داخلی، عده بسیاری در بازار های خارجی دیگر کشور ها نیز خواهان خرید این محصول از تولید کنندگان ایرانی شوند و سهم صادرات بالایی به آن تعلق بگیرد.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما