بازرگانی ژست تک
خانه / صندلی ام پی / خرید بی واسطه صندلی ام پی نوردی

خرید بی واسطه صندلی ام پی نوردی

صندلی ام پی نوردی (EPWs) وسایل اساسی افراد معلول برای تحرک و کیفیت زندگی هستند. با این حال ، طراحی EPW های معمولی ، غلبه بر موانع معماری ، مانند محدوده ها و رمپ های شیب دار را برای کاربران به چالش می کشد.ما در این مقاله به موضوعات مهمی میپردازیم ، مانند : 

خرید بی واسطه صندلی <a href=ام پی نوردی” class=”img-responsive aligncenter”>

کاربرد اصلی صندلی ام پی نوردی

کاربرد اصلی صندلی ام پی نوردی صندلی ام پی نوردی درجه دو های فعلی فاقد ثبات هستند ، که ممکن است منجر به ضرب و شتم شود که باعث آسیب دیدگی کاربر شود. ویلچر روباتیک تقویت کننده تحرک جایگزین  صندلی ام پی نوردی درجه یک است ، که در آزمایشگاه های تحقیقاتی مهندسی انسانی طراحی شده است ، به منظور بهبود قابلیت تحرک و دستیابی کاربران  ام پی در طیف گسترده ای از محیط های داخلی و خارجی طراحی شده است.

ارتفاع صندلی و شیب صندلی را می توان با استفاده از محرک های پنوماتیک متصل به ۶ چرخ  ام پی تنظیم کرد. روش: در این مقاله به بحث در مورد طراحی و توسعه  ام پی ، از جمله سینماتیک آن ، حاشیه پایداری ، و محاسبه مرکز محل توده در هنگام اجرای برنامه های تحرک آن از صعود / نزولی و کنترل نگرش می پردازیم.

. دوربین های ضبط حرکت زاویه صندلی و حرکت مشترک بازوهای ۶ چرخ را در طی فرآیند صعود / نزولی مهار می کردند. مرکز محل استقرار توده بر روی صفحه نیرو برای تنظیمات مختلف ردپای ثبت شد. یافته ها: نتایج نشان داد که مساحت ردپای با موقعیت چرخها در برنامه های صعود / نزولی و کنترل نگرش تغییر یافته است. محل مرکز جرم در هنگام تکیه کاربر به طرف خمیده ۳۰ میلی متر پیمود ، و رول صندلی و زاویه زمین به ترتیب در هنگام صعود و نزول ، به ترتیب ۰ درجه و ۴٫۰ ± درجه بود. نتیجه گیری: علیرغم تغییر کاربری و تغییر زاویه صندلی ،  ام پی پایداری خود را حفظ کرد زیرا مرکز جرم در هنگام اجرای برنامه های تحرک خود ، همچنان روی پای صندلی چرخدار باقی مانده است.

فروش ویژه صندلی ام پی نوردی

فروش ویژه صندلی ام پی نوردی کارخانه توليد کننده صندلی ام پی نوردی براي فروش بيشتر و بهتر محصولات توليدي خود نمايندگي هاي فروش را در سطح شهرها قرار داده اند تا بتوانند بدون واسطه و با قيمت پايين تري کالاهاي خود را به مشتريان خود عرضه نمايند.

مشتريان براي خريد محصول مورد نياز خود به نمايندگي هاي فروش و کارخانجات مراجعه مي نمايند تا بتوانند کالاي مورد نياز خود را با قيمت و کيفيت مورد نظر خود خريداري نمايند.

کارخانجات توليدي براي توليد محصولي با کيفيت بالا از مواد اوليه با کيفيت و درجه يک استفاده مي نمايند تا بتوانند با توليد کالايي با کيفيت بالا و قيمتي مناسب توجه بسياري از مشتريان را به سمت کالاهاي خود جلب نمايند و اين گونه مي توانند با فروش بيشتر ميزان توليد خود را افزايش دهند.

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
مشاور شما: خسرو نیکخواه
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09123677426
تلفن ثابت: 02128428836
شماره فکس: 02128428836
آدرس کانال: zhesttak@
پیامک پشتیبانی: ۰۹۳۷۴۲۱۸۰۴۳
پست الکترونیکی: zhesttak@gmail.com

مطلب پیشنهادی

خرید عمده صندلی ام پی انتظار

صندلی ام پی انتظار یکی از پر فروش ترین انواع صندلی هایی است که با هدف های مختلف و در اماکن مختلفی استفاده می شود.این نوع صندلی علاقه مندان زیادی دارد و یکی از د

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

کانال تلگرام اینستاگرام