تولید کننده صندلی گردان ارزان

صندلی گردان از پرکاربردترین انواع صندلی است که از بهترین و مقاوم ترین پلاستیک ها ساخته می شود و از کیفیت و استحکام بالایی بهره مند می باشد این محصول در طرح ها و رنگ ها بسیار زیبا و متنوعی تولید می شود که راحتی و آسایش را برای افراد به ارمغان می آورد. تولید کننده صندلی گردان ارزان بهترین و با کیفیت ترین محصولات خود را در اسرع وقت و با نازلترین قیمت ها در اختیار مشتریان قرار می دهد.

تولید کننده صندلی گردان ارزان

نحوه نصب صندلی گردان اداری

نحوه نصب صندلی گردان اداری

یکی از مهم ترین لوازم مورد نیاز برای هر اداره و سازمانی که باید برای کارمندان خود آن را تهیه کند، صندلی گردان تهران می باشد. صندلی اداری مناسب باید از ویژگی های خوبی هم برخوردار باشد. صندلی های اداری از مکانیزم ساده ای برخوردار هستند که بعضی از آن ها داری جک بالا و پایین بر و تنظیم پشتی صندلی هستند و بعضی کاملا ساده می باشند.

جک گازی: حرکت عمود صندلی به وسیله جک گازی صورت می گیرد. زمانی که جک گازی در جایگاه خود در مکانیزم صندلی قرار می گیرد و سپس مکانیزم به نشیمن گاه صندلی متصل می شود با بالا و پایین کردن جک گازی صندلی نیز بالا و پایین می شود.

اهرم جک گازی: احتمالا همه شما زمانی که پشت میز کارتان می نشینید با هرمی ارتفاع صندلی خود را تنظیم می کنید که وظیفه این امر را اهرم جک گازی برعهده دارد اهرم قفل زاویه: این قطعه در واقع نقش قفل کردن مکانیزم صندلی در زوایای مختلف را بر عهده دارد.

بخش استکانی: در این بخش درواقع از فنری استفاده شده است که می تواند میزان روان بودن حرکت پشتی صندلی را به خود اختصاص دهد. لازم است بدانید گاهی در برخی از صندلی ها به جای استفاده از این بخش از اهرم های جداگانه برای این کار استفاده می کنند تا بتوانند میزان روان بودن حرکت پشتی صندلی را به صورت درست ارائه دهند.

معروف ترین مکانیزم های صندلی اداری: مکانیزم زانویی: بیشتر برای صندلی اداری و صندلی های سنگین استفاده می شود و در هر دو نوع تیلت و سینک وجود دارد و اکثرا قفل مورد استفاده در آن ها قفل خودکار می باشد.

مکانیزم L: برای صندلی های آزمایشگاهی و صنعتی و … استفاده می شوند که می توان آن ها را با توجه به ساختار ویژه ای که دارند، در گروه مکانیزم سینک در نظر گرفت. این نوع مکانیزم ها می توانند درجات آزادی زیادی ایجاد کنند.

اسلایدر: اسلایدر می تواند هم به صورت جدا و هم همراه با صندلی اداری عرضه شود که کار آن حرکت افقی نشیمن گاه می باشد به این صورت که نشیمن گاه را در راستای عقب و جلو می کند.

انواع مکانیزم صندلی اداری: به طور کلی مکانیزم صندلی اداری را میتوان به دو دسته تقسیم کرد: نوع قفل قفل دستی: که تنها در یک وضعیت قفل می شود و تک اهرمی می باشد. قفل خودکار: مکانیزم های قفل خودکار در چند حالت قفل می شوند و دو نوع مکانیزم تک اهرم و مکانیزم دو اهرم وجود دارد.

مکانیزم سینک: مکانیزم تسمه داری است که در آن پشتی و نشیمن گاه نسبت به یکدیگر متغیر می باشد.

مکانیزم تماس دائم: قابل تنظیم فقط برای حرکت پشتی صندلی. مکانیزم زانویی: نقطه محور آن به لبه صندلی است که مانند تصویر می توان آن را تنظیم کرد.

مکانیزم کنترل وزن: قابل تنظیم برای کاهش یا افزایش مقاومت مکانیزم صندلی است. این کار باعث می شود در زمانی که کاربر به عقب بر می گردد پشت بازوی کاربر هموار باشد.

مکانیزم تعادل بدن: به این نوع مکانیزم ۳D هم گفته می شود که به صورت کاملا پویا است. در زمان استفاده کاربر از آن صندلی به صورت حرکت می کند که انگار کاربر بر روی یک توپ نشسته است. مکانیزم تعادل بدن یک تکنولوژی است که درد کمر و ستون فقرات را کاهش می دهد. این سیستم به صورت خودکار تعادل بدن در موقعیت نشستن کاربر بر روی صندلی را فراهم می سازد.

مکانیزم پشتیبان کمر: صندلی هایی که این نوع مکانیزم را دارند برای کاربرانی که اکثر روز را پشت میز سپری می کنند بسیار مفید است. مکانیزم پشتیبان کمر برای کاهش استرس و عضلات کمر بسیار مفید است. مکانیزم یکی از مهمترین قطعات صندلی اداری است.

توزیع کننده صندلی گردان ایران

توزیع کننده صندلی گردان ایران صندلی گردان ایران از پرطرفدارترین انواع صندلی ها است که در شرایط اقتصادی کشور کمک بسیاری به خانواده ها می کند. توزیع کننده صندلی گردان تنها دغدغه اش رفع نیازهای مردم می باشد و سال های بسیار زیاد است که این محصولات ویژه ای را با قیمت های ویژه در اختیار مردم قرار می دهند و به موفقیت های زیادی دست یافته اند و نیز توانسته اند نظر و توجه مشتریان را به خود جلب نمایند. بازار صندلی گردان این محصول با کیفیت را به صورت عمده و مستقیم بدون واسطه از طریق سایت اینترنتی معتبر با ارائه ضمانت در کوتاه ترین زمان ممکن به مشتریان ارائه می دهند.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما