بازرگانی ژست تک
خانه / صندلی اداری جک دار / تولید و پخش صندلی اداری جک دار

تولید و پخش صندلی اداری جک دار

با توجه به این که مشتریان صندلی اداری جک دار روز به روز در حال افزایش می باشند، شرکت های داخلی نیز شرایط لازم برای تولید و پخش این نوع از صندلی های اداری را در بازار های کشور فراهم نموده اند.
از گذشته تا کنون چگونگی ساخت و طراحی صندلی های اداری در حال تغییر بوده است و در تمامی این سال ها شرکت ها تغییرات اساسی را برای کاهش صدمات مفصلی در حین انجام امور اداری در مدت زمان طولانی و همچنین کاهش خستگی ناشی از نشستن در طولانی مدت انجام داده و برای این کار اقدامات بسیار زیادی از قبیل تغییر در ابعاد صندلی های اداری، تغییر در مواد اولیه ی ساخت پایه ها و تکیه گاه برای افزایش استحکام و یا تغییر در جنس نشیمنگاه برای افزایش راحتی، تغییر در حالت نشمینگاه و همچنین از مواد مختلف در تهیه ی تکیه گاه برای کاهش خستگی در مدت زمان طولانی فعالیت انجام داده اند تا به امروز که شرکت های خارجی بر اساس معیار های خاص در حال تولید صندلی های اداری استاندارد و ارگونومیک هستند.
صندلی های اداری استاندارد دارای جک هایی برای تنظیم ارتفاع، نشیمنگاه و… می باشند که این امکان را به افراد می دهند تا بر اساس فیزیک بدنی خود بهترین حالت را برای نشستن بر روی صندلی اداری و انجام امور اداری را فراهم کنند. در حال حاضر بعضی از شرکت های داخلی نیز در حال تولید صندلی های اداری جک دار در مدل های مختلف می باشند.

صندلی اداری جک دار

تولید و پخش صندلی اداری

شرکت های داخلی انواع صندلی های اداری جک دار را با استفاده از مواد اولیه ی استاندارد و همچنین ماشین آلات پیشرفته تهیه می کنند و سپس از طریق بازار های فروش و یا مراکز عرضه و فروشگاه ها در سراسر کشور به متقاضیان و مشتریان عرضه می کنند.

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
مشاور شما: خسرو نیکخواه
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09123677426
تلفن ثابت: 02128428836
شماره فکس: 02128428836
آدرس کانال: zhesttak@
پیامک پشتیبانی: ۰۹۳۷۴۲۱۸۰۴۳
پست الکترونیکی: zhesttak@gmail.com

مطلب پیشنهادی

فروش اینترنتی صندلی مدیریتی

نکات مهم برای خرید صندلی مدیریتی فروش اینترنتی صندلی مدیریتی دارای نکات و مسائل خاصی …

کانال تلگرام اینستاگرام